O FIRMIE - ALPIKO II

Idź do spisu treści

Menu główne:

O FIRMIE

 
    
      
     ALPIKO to firma z długoletnią tradycją. Swoją działalność na Lubelszczyźnie rozpoczęliśmy w 1994 roku. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami  w na terenie całego województwa lubelskiego. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość naszych  usług jak również oferowanych produktów, a co za tym idzie - pełne zadowolenie klientów.
     W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę opakowań foliowych takich jak reklamówki i woreczki z folii HDPE, LDPE, PP, PE oraz z dodatkiem TDPA, (OXYBIODEGRADOWALNE- EKOLOGICZNE) który powoduje całkowity rozkład folii.
     Specjalistyczna chemia pozwoli utrzymać czystość w zakładach przemysłu spożywczego tj. masarnie, piekarnie, restauracje, hotele, stołówki czy bary spełniając wszystkie wymogi HACCP.
     Najbardziej wymagającym klientom w pełni wyposażymy firmę w pojemniki na mydła, podajniki na papier i ręczniki, kosze na śmieci, mopy, suszarki, odświeżacze powietrza, a do tego wyposażenia zapewnimy ciągłość dostaw asortymentu takiego jak mydła, ręczniki składane i na roli, papiery toaletowe, czyściwa.
     Ponadto dysponujemy takim asortymentem jak rolki do kas fiskalnych, folie, tacki cukiernicze czy boxy obiadowe. Nasza firma jest również producentem opakowań tekturowych oraz gościńców weselnych.
     Wykonujemy nadruki na opakowaniach tekturowych, papierowych, foliowych oraz papierze pakowym.

Więcej szczegółów w zakładce OFERTA 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego